3 Çipli 60 Ledli İç Mekan Şerit Led RGB 5mt

30,90 TL
Stok Durumu : Stokta yok
Stok Kodu: OOKAY5050
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 26,19 TL
KDV Oranı: %18

Ürün Seçenekleri :

Şerit ledler, küçük yüzeye sahip ledlerde kaplı ince iletken devre bantlarıdır. Esnek kullanım alanları vardır. Ulaşılması zor alanlara ışık tutabilir, bükülebilen nesnelere bağlanabilir, doğrusal olmayan şekillerin konturlarını takip edebilir ve hayal edebileceğiniz her renkte parlayabilir. Kendinden yapışkanlı olurlar ve metal, cam, ahşap gibi yüzeylere kolaylıkla yapıştırılabilirler. 

Şerit ledin bir metresinde 60 LED bulunur. Işık güçlerine göre tek çipli ve üç çipli olanları vardır. Üç çipli daha gür ışık verir. Ayrıca iç mekan ya da dış mekan kullanımına uygun olarak silikonlu ve silikonsuz seçenekleri vardır. Dış mekanda ve su ile temas görebilecek yerlerde silikonlu şerit ledler kullanılmalıdır. 12 Volt DC akım ile beslendiğinden şerit led için 220 Voltu 12 Volta düşüren adaptörler kullanılmalıdır. Tek çipliler için kullanılacak ledin bir metresi 0.4 amperle, üç çipliler için metresi 0.7 amperle çarpılarak uygun adaptör seçilebilir.

RGB ledlerde ekstra olarak renk seçimini ve gücünü ayarlayabileceğiniz bi kumanda almanız gerekmektedir.

Bir pakette 5 metre şerit led bulunmaktadır ve verilen fiyat bi paket için geçerlidir. Daha küçük parçalarla satılmamaktadır.

Stok Kodu: OOKAY5050
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 26,19 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Elektrik ve Aydınlatma, Led Şerit ve Trafolar,
Markalar:
Ookay,
Etiketler:
3,Çipli,60,Ledli,İç,Mekan,Şerit,Led,RGB,5mt