Fawori Akrilik Dış Cephe Boyası Baz 15Lt

440,59 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: 5082-0996-56-00020
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 373,38 TL
KDV Oranı: %18

Tanım : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat yapıda son kat dış cephe boyasıdır.
 
Özellikleri

Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır.

Nefes alma özelliği sayeninde yüzeylerde oluşan nemi dışarı bırakır.

Uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Kullanım Alanları : Brüt beton, düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde ve ayrıca kirlenmiş, rengini kaybetmiş emülsiyon esaslı eski boyalı yüzeylerde, dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılır.
Uygulama : Uygulama yapılacak yüzeyler, sağlam, temiz, kuru ve kendini taşıyabilecek durumda olmalıdır. Yeni sıvalı yüzeylere dört hafta kurumasıiçin zaman verilmelidir. Boya uygulamasından önce yüzeyin Fawori Dış Cephe Silikonlu Astar ile astarlanmış olması aderansı arttırır ve boya sarfiyatını azaltır. Fawori Dış Cephe Akrilik boya fırça, rulo veya püskürtme ile cepheye uygulanır.Uygulama sırasında yüzey Bol esintili ve direkt güneş ışığı altında uygulamadan kaçınılmalıdır. Uygulama, fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir.
Sarfiyat : Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta, 1 L ile 7-10 m2 ’dir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılmalıdır.
İnceltme : Fırça ve rulo ile uygulamalarda, en çok %10 su ile inceltilerek iki kat, püskürtme ile %5 oranında su ile inceltilerek tek kat uygulanır.

Stok Kodu: 5082-0996-56-00020
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 373,38 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Boya ve Boya Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri,
Markalar:
Fawori,
Etiketler:
fawori,silikonlu,akrilik,dis,cephe,boyasi,15lt,20kg