Esco

Esco

ESCO, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde toplam 108.000m² kapalı alanda yerleşik, 6 ana üretim tesisinde farklı ürün gruplarında üretim yapmakta olup, satış pazarlama ile ithalat-ihracat konularında üç şirket ile faaliyet göstermektedir. Entegre tesisleri ile tamamıyla donanımlı, araştırma ve geliştirme laboratuvarları, kalıphane, saç levha, metal işleme, tamamı bilgisayar kontrollü emaye fırınlar, robot kontrollü emaye ve elektrostatik, toz boyama hatları, alüminyum ve plastik enjeksiyon hatları ve montaj üniteleriyle; beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve mobilya olmak üzere dayanıklı tüketim malları sektöründe Türkiye’deki başlıca üretici, ihracatçı ve distribütörlerden birisidir.

Türkiye’de kurulduğu günden bugüne, ürünlerinin kalitesine güvenilen TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile üretim yapmaktadır. İhracat odaklı üretim stratejisi ile tüm dünyadaki tüketicilerin güvenini kazanan ESCO’in uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünleri; dünya çapında yetkilendirilmiş ürün güvenliği, kalite belgelendirme ve onay laboratuvarları tarafından belgelendirilmiştir. ESCO ürünlerinde, TUV-Rheinland Almanya Kalite Enstitüsü’nün GS Kalite ve CB Test Sertifikalarına haizdir. CERTIGAZ SAS-Fransa, Gazlı ocaklar, gazlı fırınlar, full gaz ile çalışan tam boy fırınlar/benzeri ev aletlerine ilişkin standartlar ve belgelerine sahiptir.

Diğer ülkelerdeki, elektrikli ve gazlı pişirici cihazlar ve fırınları kapsayan, ilgili standart ve belgelendirme kuruluşları; NEMKO- Norveç, SGS Türkiye, DEKRA - Hollanda, ERI – Kore, Avustralya, Singapur, ISI – İsrail. ESCO beyaz eşya ürünlerini canlılar ve çevre üzerinde zararları olan 6 adet kimyasal maddenin kullanımını sınırlayan RoHS direktifine uygun olarak üretmektedir.

ESCO, Türkiye’deki tüketicilerin yanı sıra, Avrupa Birliği’nin tüm üye ülkeleri ile aşağıdaki başlıca ülkelerde; Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Macaristan, Karadağ, Çek Cumhuriyeti, İskandinav ve Baltık ülkeleri, Norveç, İsveç, Finlandiya, Litvanya, Estonya, Letonya, Avustralya, Kore, İsrail, Azerbaycan, Gürcistan, BDT, Bela Ruya, Orta Doğu ülkeleri, Afrika Toplam 102 ülke de dünya standartlarında üretilen geniş ürün yelpazesi ile nihai tüketiciler için bir tutku ve alışkanlık olmaya devam etmektedir.


Esco KH 60X Piramit Davlumbaz İnox

0,00 TL

Esco Bao 22 Set Üstü Ocak İnox

562,63 TL

Esco KH 60CB Oval Camlı Davlumbaz Siyah

574,99 TL