Marshall Özel Mat Silikonlu İç Cephe Beyaz BW 15Lt

414,99 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: 5134340
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 351,69 TL
KDV Oranı: %18

RAHAT UYGULAMA

YÜZEY HATALARINI GİZLEME

YÜKSEK RENK DAYANIMI

YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜK

UZUN ÖMÜRLÜ

DÜŞÜK KOKU

HIZLI KURUYAN

LEKE DAYANIMLI

ULTRA YAPIŞMA

EŞSİZ KREMSİ DOKU

SİLİNEBİLİR

SU BAZLI

MAKİNEDE RENKLENDİRİLEBİLEN BEYAZ

KAPLAMA 15 m²/L

Ürün açıklaması

Su bazlı, Silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Mükemmel silinebilme özelliği ve mükemmel matlık seviyesi ile üstün kaliteye sahiptir.

Uygulama Açıklaması

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. İnceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Silikonlu Özel Mat min. 2 kat halinde rulo ile uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında yaz ve kış farkına göre 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir.

Marshall'ın illgili kartelasındaki tüm renkleri yapma imkanımız bulunmaktadır. Sitede yer almayan renklerin fiyatını bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Boya alımlarınızda, renkler makinelerimizde siparişinize özel (isteğiniz ile size özel üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler) hazırlandığından, cayma hakkı kapsamı dışında kalmaktadır. İade ya da değişimi mümkün değildir. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren bu maddeyi kabul etmiş olursunuz.  ​​​​​​​  

Stok Kodu: 5134340
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 351,69 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Boya ve Boya Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri,
Markalar:
Marshall,
Etiketler:
marshall,ic,cephe,silikonlu,ozel,mat,silinebilir,boya,baz,bw