Marshall Sil-Pak İç Cephe Beyaz BW 15Lt

642,90 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: 5253658
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 544,83 TL
KDV Oranı: %18

SU BAZLI

LEKE DAYANIMLI

RAHAT UYGULAMA

SİLİNEBİLİR

DÜŞÜK KOKU

SIÇRATMA VE DAMLATMA YAPMAZ

UZUN ÖMÜRLÜ

YÜKSEK KAPLAMA ALANI

KAPLAMA ≈ 14 m²/L


Ürün açıklaması

Su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ,üstün yayılma gücü sayesinde rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır. Marshall Sil-Pak, devrim niteliğinde leke tutmayan teknolojisi sayesi ve su itici özelliği sayesinde boncuklanma efekti yaratan, su bazlı silikonlu iç cephe boyasıdır.

Uygulama Açıklaması

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. Mutlaka ambalaj üzerinde yazan inceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Uygulamaya hazır alana, önce, fırça yardımıyla kestirme işlemi yapılır ardından min. 2 kat halinde uygun rulo ile son kat boya uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir. Homojen ve daha örtücü yüzey elde etmek için rulo uygulamalarından, ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-3 dk sonra, aynı rulo ile ve ruloya boya almadan boyanmış yüzeyin üzerinden geçerek "Tarama" işlemi yapılması tavsiye edilir.

Marshall'ın illgili kartelasındaki tüm renkleri yapma imkanımız bulunmaktadır. Sitede yer almayan renklerin fiyatını bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Boya alımlarınızda, renkler makinelerimizde siparişinize özel (isteğiniz ile size özel üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler) hazırlandığından, cayma hakkı kapsamı dışında kalmaktadır. İade ya da değişimi mümkün değildir. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren bu maddeyi kabul etmiş olursunuz.  ​​​​​​​   

Stok Kodu: 5253658
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 544,83 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Boya ve Boya Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri,
Markalar:
Marshall,
Etiketler:
marshall,ic,cephe,silikonlu,silpak,sil-pak,silinebilir,boya,bw,beyaz