Marshall Tavan Boyası 10.5Lt

169,85 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: 5134144
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 143,94 TL
KDV Oranı: %18

Ürün Seçenekleri :

RAHAT UYGULAMA

UZUN SÜRELI BEYAZLIK

DÜŞÜK KOKU

HIZLI KURUYAN

SU BAZLI

KAPLAMA ≈ 15 m²/L


Ürün açıklaması

Su Bazlı, İyi kapama ve mükemmel beyazlığa sahip, nefes alabilen, kolay uygulanabilen, tavan boyamasında kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş ve geliştirilmiştir.

Uygulama Açıklaması

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. İnceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. TAVAN BOYASI min. 2 kat halinde rulo ile uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında yaz ve kış farkına göre 2-4 saat beklenmelidir.

Marshall'ın illgili kartelasındaki tüm renkleri yapma imkanımız bulunmaktadır. Sitede yer almayan renklerin fiyatını bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Boya alımlarınızda, renkler makinelerimizde siparişinize özel (isteğiniz ile size özel üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler) hazırlandığından, cayma hakkı kapsamı dışında kalmaktadır. İade ya da değişimi mümkün değildir. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren bu maddeyi kabul etmiş olursunuz.  ​​​​​​​     

Stok Kodu: 5134144
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 143,94 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Boya ve Boya Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri,
Markalar:
Marshall,
Etiketler:
marshall,tavan,boyasi