PROFİLO - Üstten Donduruculu Buzdolabı

9.658,85 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: BD2086IFAN
Mağaza Kodu: BD2086IFAN
Vergiler Hariç: 8.185,47 TL
KDV Oranı: %18

Özellikler ve teknik özellikler hakkında ana bilgiler

Hacim: 641 litre

cihaz ölçüsü: 1860 x 860 x 800 mm

Renk: Kolay temizlenebilir Inox

Ek bilgi

NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı, 641 l toplam hacmi ve ExtraFresh Comfort tazelik sistemi ile aileniz için daha fazla saklama kapasitesi ve yiyecekleriniz için iki kata kadar daha uzun süreli tazelik sağlar.

 • NoFrost teknolojisi sayesinde zaman ve enerji tüketen çözdürme işlemine gerek kalmaz.
 •  ExtraFresh Comfort özelliği, meyve ve sebzelerinizi ideal nem oranında tutarak 2 katına kadar daha uzun süre tazelik sağlar.  ExtraFresh Comfort ile Daha Uzun Süre Tazelik

  ExtraFresh Comfort ile Daha Uzun Süre Tazelik

  Özellikle kalabalık aileler için yiyeceklerinin uzun süre taze kalması önemlidir. Kolaylıkla ayarlanabilen nem kontrol mekanizması ve havayı içeri almayan tam kapalı sürgülü  çekmecesiyle ExtraFresh Comfort, sebze ve meyvelerinizi ideal nem seviyesinde 2 kata kadar daha uzun süre taze tutar. Böylece yiyeceklerinizi  besin değerleri ve vitaminlerini koruyarak keyifle tüketebilirsiniz. Uzun süre tazelik, gıda israfının önlemesi ve market alışveriş sıklığınızı azaltmaya da yardımcı olur.


 •  ExtraCold <> 0 ° C Comfort çekmecesi et, balık, şarküteri ve kahvaltılık ürünleriniz için etkili koruma ve 2 kata kadar uzun süre tazelik sağlar.  ExtraCold <>0°C Comfort ile Etkili Koruma

  ExtraCold <>0°C Comfort ile Etkili Koruma

  Taze kalmak için özel bir sıcaklığa ihtiyaç duyan et, şarküteri ve kahvaltılık ürünler kalabalık ailelerin buzdolaplarında daha fazla yer alır. Buzdolabının diğer bölümlerine göre daha soğuk olan ExtraCold <>0°C Comfort çekmecesi et, balık, şarküteri ve kahvaltılık gibi kolay bozulan gıdalar için ekstra soğukluk sağlayarak iki kata kadar daha uzun süre taze tutar. Böylece  her ihtiyacınız olduğunda tazeliğin keyfini çıkarabilirsiniz.


 • Led aydınlatma, optimum konumu sayesinde soğutucu içerisinde aydınlık bir ortam yaratır.
 • Az yer kaplayan, kolay kullanımlı IceTwister sayesinde buz yapımı hiç olmadığı kadar kolay.

ICON_HYPERFRESHPLUS

not: İstanbul içi ücretsiz teslimat.ICON_HYPERFRESHPREMIUM

Stok Kodu: BD2086IFAN
Mağaza Kodu: BD2086IFAN
Vergiler Hariç: 8.185,47 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Buzdolapları ve Derin Dondurucular,
Markalar:
Profilo,
Etiketler: