Vodaseal Tamir Dolgusu 200Gr

16,72 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: VDA2
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 14,17 TL
KDV Oranı: %18

TANIMI & ÖZELLİKLERİ
Vodaseal Çok Amaçlı Tamir Dolgusu; akrilik esaslı, kullanıma hazır, esnek yapıda, suya dayanıklı, iç ve dış mekan kullanıma uygun, duvar ve/veya zemindeki çatlak, delik ve pürüzlü yüzeyleri doldurmak ve/veya yüzey bozukluklarını gidermek üzere hazırlanmış, hızlı kuruma özelliğine sahip dolgu ve yüzey düzeltme macunudur. Çekme ve çatlama yapmaz. Kuruduktan sonra çok sağlam, üzeri zımparalanabilir ve boyanabilir bir yüzey sağlar.
Ahşap, beton, sıva, alçıpan, mermer vb. tüm emici yüzeylerde uygulamaya uygundur. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Solvent içermediği için rahatsız edici kokusu yoktur.
UYGULAMA
Uygulama yapılacak yüzeyler kuru olmalıdır ayrıca toz, kir ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Kullanıma hazırdır. Yüzeye tüpten sıkarak, spatula veya mala yardımı ile uygulayınız. Yüzey ve hava sıcaklığının uygulama esnasında +5-+30°C olmalıdır. Tek katmanda 5mm den fazla kalınlıkta uygulama yapmayınız. Gerektiğinde iki kat uygulama yapınız ve katmanlar arasında 6 saat bekleyiniz. Ortam ve yüzey sıcaklığına göre tam kuruma süresi 6-12 saattir. Güneş ışığı almayan +5 – +30°C. De depolayınız. Son kullanım tarihi ambalajın üzerindedir..

Stok Kodu: VDA2
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 14,17 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Dekorasyon ve Ev Gereçleri,
Markalar:
Vodaseal,
Etiketler:
VOdaseal,Tamir,Dolgusu,200Gr