Hakkımızda

TAŞÇI YAPI, 1997 yılında TAŞÇI kardeşler İlhan ve Ayhan TAŞÇI tarafından Esenyurt'ta 100 m²  alanda küçük bir nalbur olarak kuruldu. TAŞÇI kardeşlerin çalışkanlıkları, dürüstlükleri ve vizyonları sayesinde kısa sürede gelişerek çevrede bilinen bir yapı market olma yolunda hızla ilerledi. Nalbur ve hırdavat malzemelerinin yanında elektrik malzemeleri de satmaya başlayan firmamız, kısa sürede alanını ve ekibini büyüttü. Gelişen inşaat sektörünü ve bölgedeki hızlı yapılaşmayı öngörerek arkasına alan TAŞÇI YAPI, geçen süre boyunca tamamı Esenyurt'ta olmak üzere alanı ve ekibi büyüyen yeni mağazalarına geçerek bölgenin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etti. 

Riske girmeden gelecek şekillendirilemez düşüncesi ile gerek istihdam yaratmayı, gerekse sektörün yapı market alanlarında toptan ve perakende bütün ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke edinen firmamız, 2015 yılında limited şirketi ünvanı alarak 15000 m²  alanda hizmet veren ikinci mağazasını da hizmete açtı.

Çağımızın gereksinimlerini de dikkate alan TAŞÇI YAPI, 2019 yılında internet mazağasını da açarak tüm Türkiye 'ye hizmet vermeye başladı.

Deneyimli kadrosu ile sadece bu bölgenin değil bütün ülkenin ekonomik yapı marketi olmayı kendisine amaç edinen firmamız, Esenyurt 'taki iki şubesinde ve online platformda hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen bölge halkı ve çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.