Marshall Protect Silikonlu Dış Cephe Beyaz BW 15Lt

477,30 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: 5231846
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 404,49 TL
KDV Oranı: %18

Ürün Seçenekleri :

TOZ TUTMAZ

RAHAT UYGULAMA

UZUN SÜRELİ DAYANIM

KÜF OLUŞUMUNA DİRENÇLİ

SU BAZLI

MAKİNEDE RENKLENDİRİLEBİLEN BEYAZ

KAPLAMA15 m²/L

Ürün açıklaması

"Su Bazlı, Silikonlu, Konvansiyonel sıva, beton, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla ve eski boyalı yüzeylerde dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılan kaliteli Dış Cephe Boyasıdır."

Uygulama Açıklaması

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış yüzeye, uygun astar seçilerek 1 kat uygulandıktan sonra PROTECT SİLİKONLU FLAT en az 2 kat uygulanmalıdır. Kullanılan rulo tek yöne doğru hareket ettirilmelidir. Aksi halde yüzey bozukluğu, renk tonu farklılıkları meydana gelir. Uygulama sırasında kat üstü kat binmemesine dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında en az 12 saat beklenmelidir.

Marshall'ın illgili kartelasındaki renkleri makinelerde yapma imkanımız bulunmaktadır. Sitede yer almayan renklerin fiyatını bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Ancak dijital ortamdan seçtiğiniz renklerde ekranınızın özelliklerine ve ayarlarına göre ton farklılıkları olabilir. Bu yüzden kartelayı herhangi bir bayiden temin ederek seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Boya alımlarınızda, renkler makinelerimizde siparişinize özel (isteğiniz ile size özel üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler) hazırlandığından, cayma hakkı kapsamı dışında kalmaktadır. İade ya da değişimi mümkün değildir. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren bu maddeyi kabul etmiş olursunuz.  


Stok Kodu: 5231846
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 404,49 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Boya ve Boya Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri,
Markalar:
Marshall,
Etiketler:
marshall,protect,silikonlu,flat,dis,cephe,baz,bw,beyaz,15lt,20kg