Tek Çipli Dış Mekan Şerit Led Yeşil 5mt

28,43 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: 153.0.3528
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 24,09 TL
KDV Oranı: %18

Ürün Seçenekleri :

Şerit ledler, küçük yüzeye sahip ledlerde kaplı ince iletken devre bantlarıdır. Esnek kullanım alanları vardır. Ulaşılması zor alanlara ışık tutabilir, bükülebilen nesnelere bağlanabilir, doğrusal olmayan şekillerin konturlarını takip edebilir ve hayal edebileceğiniz her renkte parlayabilir. Kendinden yapışkanlı olurlar ve metal, cam, ahşap gibi yüzeylere kolaylıkla yapıştırılabilirler. 

Şerit ledin bir metresinde 60 LED bulunur. Işık güçlerine göre tek çipli ve üç çipli olanları vardır. Üç çipli daha gür ışık verir. Ayrıca iç mekan ya da dış mekan kullanımına uygun olarak silikonlu ve silikonsuz seçenekleri vardır. Dış mekanda ve su ile temas görebilecek yerlerde silikonlu şerit ledler kullanılmalıdır. 12 Volt DC akım ile beslendiğinden şerit led için 220 Voltu 12 Volta düşüren adaptörler kullanılmalıdır. Tek çipliler için kullanılacak ledin bir metresi 0.4 amperle, üç çipliler için metresi 0.7 amperle çarpılarak uygun adaptör seçilebilir.

Bir pakette 5 metre şerit led bulunmaktadır ve verilen fiyat bi paket için geçerlidir. Daha küçük parçalarla satılmamaktadır.      

Stok Kodu: 153.0.3528
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 24,09 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Led Şerit ve Trafolar, Elektrik ve Aydınlatma,
Markalar:
Ookay,
Etiketler:
Tek,Çipli,Dış,Mekan,Şerit,Led,yeşil,5mt