Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Beyaz Baz 15Lt

246,28 TL
Stok Durumu : Stokta var
Stok Kodu: 2501-0908-02-00000
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 208,71 TL
KDV Oranı: %18

Ürün Seçenekleri :

Silikonlu akrilik kopolimer esaslı, mat göumlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat boyasıdır.

Fawori İç Cephe Silikonlu Mat, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip bir boyadır.

Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

Yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.

Fawori İç Cephe Silikonlu Mat, beton, brüt beton, sıva, mdf, betopan, tuğla, eski boyalı, cam tekstili, boyanabilir duvar kağıtları üzerine uygun astarları ile kullanılır. Saten alçı, macun çekilmiş, alt yapısı tamamlanmış yüzeylerde yüksek dekoratif performansını gösterir. İlk defa uygulanacak mineral esaslı, emiciliği çok az, tozuma yapmayan, ham sıvalı iç yüzeylerde Fawori iç Cephe Dönüşüm Astarı kullanılmalıdır. Bu tip yüzeylerde şeffaf karakterli astarlar kullanıldığında yüzey tarafından emilemeyeceğinden, astar yüzeyde camsı bir tabaka oluşturur. Bu nedenle son kat boya yüzeye tutunamayarak yeterli kalınlığa ulaşamayacağından örtücülük problemi yaşanabilir.
Saten alçı gibi tozuma karakterli ve emiciliği yüksek yüzeylerde Fawori fieffaf Astarı tek kat olarak tarama ve perdahlama yapmadan kullanılmalıdır. Bu tip yüzeylerde pigmentli astar kullanılırsa boyada aderans problemi yaşanabilir.
Solvent esaslı bir yüzey üzerine su bazlı boya kullanılacaksa yüzey zımparalandıktan sonra Fawori İç Cephe Dönüşüm Astarı kullanılmalıdır. Kireç ve gevşek tabakalar üzerine direkt boya uygulaması yapılmamalıdır.


İNCELTME:
Temiz su ile %15-20 inceltilerek iki kat uygulama tavsiye edilir.

SARFİYAT:
Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Lt ile 13-17 m2 yer boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

Fawori'nin illgili kartelasındaki renkleri makinelerde yapma imkanımız bulunmaktadır. Sitede yer almayan renklerin fiyatını bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Ancak dijital ortamdan seçtiğiniz renklerde ekranınızın özelliklerine ve ayarlarına göre ton farklılıkları olabilir. Bu yüzden kartelayı herhangi bir bayiden temin ederek seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Boya alımlarınızda, renkler makinelerimizde siparişinize özel (isteğiniz ile size özel üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler) hazırlandığından, cayma hakkı kapsamı dışında kalmaktadır. İade ya da değişimi mümkün değildir. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren bu maddeyi kabul etmiş olursunuz. 

  

Stok Kodu: 2501-0908-02-00000
Mağaza Kodu: TSC-01
Vergiler Hariç: 208,71 TL
KDV Oranı: %18
Kategoriler:
Boya ve Boya Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri,
Markalar:
Fawori,
Etiketler:
fawori,silikonlu,mat,ic,cephe,boyasi,baz,kum,beji,ucuz,15Lt,20kg